1. Home
  2. Nieuws
  3. Personele wijzigingen team regio randstad zuid

Personele wijzigingen team Regio Randstad-Zuid

Donderdag 25 januari 2024

Binnen het team Regio Randstad-Zuid hebben een aantal personele wijzigingen plaatsgevonden.

Op 8 januari is Carina van der Tuijn gestart als Adviseur Sociale Zaken.
Zij volgt hierin Yvonne Hiddink op, die vanaf eind 2023 Manager HR is geworden bij Bouwend Nederland.


Carina heeft hiervoor gewerkt als HR manager en heeft veel ervaring opgedaan bij zowel bouw- als infrabedrijven.
We zijn erg blij met de komst van Carina en hebben met haar een goede opvolger voor Yvonne gevonden.



Helaas verlaat Job van den Broek per 8 februari van dit jaar Bouwend Nederland. Hij maakt de overstap naar het Ministerie van Defensie.
Als team vinden wij dit natuurlijk heel erg jammer. Maar met zijn achtergrond als militair historicus begrijpen wij zijn keuze om zijn hart te volgen.


Voor Job gaan wij uiteraard op zoek naar een geschikte vervanger. De werving hiervoor is inmiddels al gestart. Interesse om Job op te volgen? Bekijk hier de vacature voor Adviseur Markt en Overheid binnen de regio Randstad-Zuid.


Tot die tijd kunnen vanaf 9 februari leden met vraagstukken op het gebied van Markt & Overheid bij Daniëlle of Hessel terecht.
Wij hopen jullie op korte termijn te kunnen berichten over de nieuwe samenstelling van ons team.

Hessel Heins-Wunderle
Regiomanager Regio Randstad Zuid
E-mailadres

Gerelateerd nieuws

Maandag 31 maart 2025
Bouwcafé Rotterdam

Uitnodiging voor leden van afdeling Bouwend Rijnmond om deel te nemen aan het Bouwcafé Rotterdam e.o.

Dinsdag 25 maart 2025
Bijeenkomst ruimtelijke indeling Zuid-Holland

Op donderdag 20 maart organiseerden VNO-NCW West en Bouwend Nederland Regio Randstad Zuid een bijeenkomst over de ruimtelijke kansen in Zuid-Holland.

Vrijdag 21 maart 2025
Gebiedsontwikkeling door objecten te verplaatsen: kan niet, bestaat niet

"Wij zijn een beetje een vreemde eend in de bijt in de Klankbordgroep Leden Infra Klein", vertelt Taco Bresser, van het gelijknamige bedrijf uit 's Gravendeel. Bresser biedt innovatieve oplossingen voor het (her)funderen, aardbevingsbestendig maken, vijzelen en verplaatsen van (monumentale) objecten. Hoe doen ze dat en hoe kijkt Taco naar circulariteit en modulair bouwen?