Algemene Ledenvergadering Afdeling Duin & Rijnstreek
Donderdag 5 december 2024
Op dinsdag 26 november vond de Algemene Ledenvergadering van de Afdeling Duin & Rijnstreek plaats bij Brasserie De Polderfabriek in Leiderdorp. De (aftredende) voorzitter, Yvonne van der Hulst, opende de vergadering en informeerde de leden over de laatste ontwikkelingen bij de Versnellingstafel en het onderwerp Veiligheid, dat besproken is bij het Algemeen Bestuur van Bouwend Nederland.
Aansluitend kondigde zij aan af te treden als voorzitter, maar zij blijft nog wel bestuurslid. Frank Agtehof werd unaniem door de aanwezige leden gekozen als nieuwe voorzitter.
Verenigingsmanager Danielle Brink presenteerde het plan met data voor 2025 en Ruben Heezen, manager beleid & public affairs bij Bouwend Nederland, nam de aanwezigen mee in de landelijke lobby vanuit BNL en de plannen die op Prinsjesdag gepresenteerd zijn.
Na de pauze was spreker Arno Folkerts uitgenodigd. Hij ging op humoristische wijze in op de balans tussen structuur en cultuur. Hoe komen we tot verandering? Hoe krijg je mensen mee? Hoe blijven we wendbaar? Alles werd neurowetenschappelijk onderbouwd, met de juiste energie en eenvoud. Een herkenbaar verhaal voor iedereen!
Ter afsluiting werd er nog lang nagepraat met een borrel en walking dinner.
Gerelateerd nieuws
Uitnodiging voor leden van afdeling Bouwend Rijnmond om deel te nemen aan het Bouwcafé Rotterdam e.o.
Op donderdag 20 maart organiseerden VNO-NCW West en Bouwend Nederland Regio Randstad Zuid een bijeenkomst over de ruimtelijke kansen in Zuid-Holland.
"Wij zijn een beetje een vreemde eend in de bijt in de Klankbordgroep Leden Infra Klein", vertelt Taco Bresser, van het gelijknamige bedrijf uit 's Gravendeel. Bresser biedt innovatieve oplossingen voor het (her)funderen, aardbevingsbestendig maken, vijzelen en verplaatsen van (monumentale) objecten. Hoe doen ze dat en hoe kijkt Taco naar circulariteit en modulair bouwen?